• Свеж
Denix М1 Garand Бајонет Писмо Настроената

Denix М1 Garand Бајонет Писмо Настроената

DEN 319.44

Од стока
Достапно.

Отворете го вашиот e-mail порака во стил.Детални Репродукција на Историските Оригиналот.Сечилото Не може да се Заостриле.Пакет димензии : 0.75 инчи (H) x 9.75 инчи (L) x 2.5 инчи (W).Овие неверојатно детални минијатури ќе додадете софистицираност на вашиот десктоп.Мерење речиси 10", овие ќе се направи краток работа на вашата кореспонденција.Ножеви не може да се заостриле.

За производот

Купувачите избираат и