• Свеж
Westcott Писмо Настроената со Нерѓосувачки Челик Serrated Ножот и Пластична Рачка, 8-Инчен, (29380)

Westcott Писмо Настроената со Нерѓосувачки Челик Serrated Ножот и Пластична Рачка, 8-Инчен, (29380)

DEN 218.16

Од стока
Достапно.

8" настроената со нерѓосувачки челик сечилото.Издржливи пластична рачка.Serrated ножот.Лесен и удобен.Идеален за светлина секојдневна употреба во училиштето, канцеларијата или дома.Писмо настроената со нерѓосувачки челик serrated ножот и трајни пластична рачка, 8" Долго.Westcott развива дом и канцеларија производи неспоредлив во стил, дизајн и перформанси.Ние продолжуваме да дава резултати, кои се и инспиративни и функционална, освојувањето на титулата "светски Омилен Ножици" Година по година.

За производот

Купувачите избираат и