• Свеж
3PCS Писмо Настроената,Премија Метал Писмо Настроената Slitter,Писмо Отварачки Плик Mail Поотворени за Дом/Канцеларија

3PCS Писмо Настроената,Премија Метал Писмо Настроената Slitter,Писмо Отварачки Плик Mail Поотворени за Дом/Канцеларија

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

【Практични Украси】Класичен гроздобер стил писмо отварачки,Бронза изглед, Антички дрво тема, елегантна andpractical и удобен дом канцелариски материјали, десктоп додаток за да го забрза отворањето на mail. 【Цврст Материјал】На писмо настроената е солидна структура направени од цинк легура ,трајни и удобност, контрола, лесно да го вметнете во плик без оштетување на писмо. 【Димензија】вкупната должина на писмо отварачки е 5.2" во должина, 1" во ширина,посочената крајот може да биде лесно да се вметнат во плик, Со овие домот mail отварачки, ти никогаш нема да се грижите за повреда на вашите нокти било повеќе. 【Вредност Пакет】 Пакетот вклучува 3 букви отварачки,Вредноста се спакуваат за дома, канцеларија и училиште.Голема подароци за своите колеги / roommates / дечко / девојка / сопруга / сопруг. 【Задоволително Гарантира】 Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние и ветуваме да ви обезбеди со лесен-за-дофат на услуги на клиентите.Класичен Гроздобер Стил Писмо Отварачки со Античките Дрво Тема.Оваа премија писмо настроената е направен од цврст цинк легура со бронза изглед, мазна и rustproofing.Тоа го покажува класична убавина, истовремено задржувајќи го максималниот комфор и функционалност, совршен избор за да го завршите вашето работно биро!.На ковертот настроената е солидна структура направени од цинк легура ,трајни и античките дрвото-облик се справи со удобност зафат.Кога ќе го тоа, јасно може да се чувствуваат тежината на метал.Посочената крајот може да биде лесно да се вметнат во enveloper и отворете го чисто без оштетување на внатрешноста содржина или сечење прсти.Ако сте ретро производ љубовник, тогаш ова писмо настроената ќе биде добар објект за вашето хоби колекција.Тоа ќе биде внимателен подарок.За ученици, студенти, наставници, пријатели, мајка; Ова писмо настроената е совршен Подарок за роденден, годишнина, свадба, Божиќ, Нова Година и сл.

За производот

Купувачите избираат и