• Свеж
2 парчиња Писмо Настроената Метал Плик Slitter Плик Писмо Настроената Отворање Нож, Хартија Намалување на Хартија Нож Сребрена 9 инчи

2 парчиња Писмо Настроената Метал Плик Slitter Плик Писмо Настроената Отворање Нож, Хартија Намалување на Хартија

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

Високо Квалитетен Материјал : направени од цинк легура со полиран никел површината, цврста, мазна и rustproofing.Совршен Дизајн : нож има вода во облик на капка се справи со еден убав допир чувствуваат, и меч-како долго сечилото на класичната вкус.Плик Нож Големина - генерално нож должина е 23 см/ 9 инчи, Тежина : 64g.Пакетот вклучува : 2 пакет 9" Писмо Настроената.Спецификации : вкупна должина : 23 cm/ 9 инчи се Справи со должина : 8.2 cm/ 3.2 инчи Тежина : 64g Материјал : цинк, алуминиум, никел позлатен Пакетот вклучува : 2 x Писмо Настроената.

За производот

Купувачите избираат и