• Свеж
Писмо Настроената,Училишни Материјали,Отворете Коверти Slitter,Бела Пакет Настроената,Писмо Настроената Плик за Жени,Мажи,Дом,Канцеларија,Божиќ Подароци

Писмо Настроената,Училишни Материјали,Отворете Коверти Slitter,Бела Пакет Настроената,Писмо Настроената Плик

DEN 73.20

Од стока
Достапно.

1.1 X Писмо Настроената Плик за мажи. 2.Нашите Писмо Настроената се изработени од нерѓосувачки челик материјал и Пластични школка,може да заштедите време преку коверти со леснотија. 3.Мини Писмо Настроената е само 3.1 инчи и може да се носи во чантата во секое време.Тоа, исто така, има мала дупка, па може да се спушти слушалката без преземањето на просторот. 4.Ова писмо настроената е одлична алатка да го користите дома или во канцеларија и може да се подароци за семејството и пријателите. 5.АКО имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас секогаш кога е потребно. 0.

За производот

Купувачите избираат и