• Свеж
Мини Јапонски Самурај/Нинџа Меч Писмо Настроената,8&6.7 со Трибина,310-MAMETACHI

Мини Јапонски Самурај/Нинџа Меч Писмо Настроената,8&6.7 со Трибина,310-MAMETACHI

DEN 431.52

Од стока
Достапно.

Земја на производство : Јапонија. 素材・材質 : 天然木、ステンレス、プラスチック.Големина : Вкупно меч должина : 202mm, Вкупно меч должина : 170mm.Систем единица тежина : Околу 75 g.Јапонија Јапонски Увоз направени во Јапонија fba.

За производот

Купувачите избираат и