• Свеж
Шкотскиот Terrier Scottie Куче Раса Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

Шкотскиот Terrier Scottie Куче Раса Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Ова писмо настроената е совршена хармонија на функцијата и забава.На здрав метал дизајн го прави отворање mail бриз, додека смола-на врвот на сликата покажува додава личен допир.Писмо настроената мерки 6.8" (17.3 cm) во должина, а круг дизајн е 1.0" (2.5 cm) во дијаметар.Официјално лиценцирани производ на Хауард Робинсон.На Графика и Повеќе информации за производот.

За производот

Купувачите избираат и