• Свеж
TILISMA Ознака и Писмо Настроената - рачно изработени Дрвени Ознаки за Жените и Мажите - 2 во 1 Кул Кул Биро Додатоци - Книга Означи Подарок за Љубителите на Книгата

TILISMA Ознака и Писмо Настроената - рачно изработени Дрвени Ознаки за Жените и Мажите - 2 во 1 Кул Кул Биро

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

????️ Рачно изработени ОД ДРВО (ОРЕВ) - Секоја единица е направен со рака од најдобрите делови од дрвото орев, па секое парче е оригинално и прекрасен!. ????️ ИЗВОНРЕДНА ИЗРАБОТКА - На нож е направен од најтенкиот дрво е можно (0.1" во thickest дел), за да се обезбеди тоа е погоден како книга маркер, додека се тврди и остри доволно за да се намали пликови. ????️ КУЛ ПАКУВАЊЕ - Вид на scabbard направени од занает хартија, sewed заедно со рака.Постојат фотографии и рачно напишани инструкции на грбот. ????️ ФЕНСИ КАНЦЕЛАРИЈА ПОДАРОК - најкул подарок идеја за секој кој сака елегантен предмети.Подарок за шеф, соработници или вработени како писмо нож.Подароци за книга љубовници, bookworms, библиотекарите, книга генијалци како ознака.Или и двете : ). ????️ DAGGER ДИМЕНЗИИ - 5.9 инчи долг; 1.2 инчи најголем дел; 0,1 инчи thickest дел.ПАКЕТ ДИМЕНЗИИ - 6.7 инчи долг; 2 инчи широк; 0,1 инчи thickest дел.Тука во TILISMA ние веруваме, читањето е најдобар начин да уживате во животот, се развива, и да се биде дел од светот интелектуална клуб.Нашата мисија е да се направи читањето на хард корица книги (како што е, да, ова е вистинска книга) полесно и попријатно за сите.Филозофијата на нашата компанија се наоѓа во нон-стоп подобрување и усовршувајќи на нашиот производ.Ние ги слушате вашите повратни информации внимателно и обидете се да ги надмине вашите очекувања.Тоа е нашата крајна цел е да ја направиме TILISMA вашата сите времиња омилен производ.

За производот

Купувачите избираат и