• Свеж
Пластични Писмо Настроената, Плик Slitter Со Сокриени Челик Сечилото - Зелена - 9 Пакет. Со Мега Stationer

Пластични Писмо Настроената, Плик Slitter Со Сокриени Челик Сечилото - Зелена - 9 Пакет. Со Мега Stationer

DEN 2136.00

Од стока
Достапно.

ЕФИКАСНИ и ПРАКТИЧНИ : Парчиња преку хартија, пликови, писма и пакети од која било големина.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : заштеда на време и енергија со Мега Stationers прирачник писмо настроената.Сокриени челик сечилото за безбедност.ДИМЕНЗИИ : Секоја машина одделно мерки 2 1/2 во.x 2 1/4 во.Пакет од 6 писмо отварачки.КАКО ДА се НАМАЛИ : Внесете долниот дел на настроената под плик размавта и слајд машина заедно тоа. 18 МЕСЕЧНО ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА!Мега Stationers е бренд можете да им верувате.Ако не сте 100% задоволни со купувањето ние ќе издаде ќе целосна наплата - кавга бесплатно!.Големина : 9.

За производот

Купувачите избираат и