• Свеж
AUEAR, 4 Парчиња Писмо Отварачки Плик местење на сечење Хартија Машина Пластични Mail со Жилет Сечилото за Home Office Пакет Жени Мажи Бела

AUEAR, 4 Парчиња Писмо Отварачки Плик местење на сечење Хартија Машина Пластични Mail со Жилет Сечилото за Home

DEN 138.96

Од стока
Достапно.

Материјал : Направен од голема ABS Пластика и нерѓосувачки челик.Големина на : 3*2.1*0.2 Инчи/72*53*4mm(L*H*W).Писмото отварачки се мали и исклучителна, лесно за чување и безбедно да го користите, тоа е основна алатка за вашата дневна отворање.Пакетот вклучува : 4 парчиња бела пластика писмо отварачки.Широка Употреба : За пакети, писма, кутии, писма, пликови и така натаму.Топло Совети : не ставајте го вашиот прст на ножот.да се чува вон дофат на деца.Писмо Настроената : Спецификација : Материјал : ABS пластика,нерѓосувачки steel Color : white Size : 3*2.1*0.2 Инчи/72*53*4mm(L*H*W)Широка Употреба : за пакети, писма, кутии, писма, пликови и така натаму.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

За производот

Купувачите избираат и