• Свеж
Павле Го Почитуваат Писмо Настроената

Павле Го Почитуваат Писмо Настроената

DEN 284.40

Од стока
Достапно.

0.75 во.W x 9.25 во.H.Овој традиционален стил "а Павле го почитуваат" писмо настроената ќе остане класичен за годините што доаѓаат.Павле го почитуваат е запаметен по неговата позната возење за да ги предупреди другите Американски patriots на Британскиот напад и, исто така, беше казна silversmith и господар engraver.Боја : Сребро.

За производот

Купувачите избираат и