• Свеж
Писмо Отварачки Плик со Нож од Нерѓосувачки Челик Плик Slitter,Сребро и Злато се Зголеми(2 Парчиња)

Писмо Отварачки Плик со Нож од Нерѓосувачки Челик Плик Slitter,Сребро и Злато се Зголеми(2 Парчиња)

DEN 131.28

Од стока
Достапно.

ГОЛЕМИНА На писмо настроената е 23.1 cm/ 9.1" во должина, 1.5 cm/ 0.6" во ширина, доволно долго за отворање на коверти и соодветна ширина за ракување.Ова е розово злато во боја, изгледа повеќе рафинирано.МАТЕРИЈАЛ - Направени од не ' рѓосувачки челик, цврсти, трајни и лесни за проширена употреба.Се ОТВОРИ ПЛИК ЛЕСНО - Тоа има мазна површина и удобност зафат, долг нож со не serrated работ дизајн и совет на писмото slitter е pointy, лесно да го вметнете во плик без оштетување на писмо.ЛЕСЕН ЗА СКЛАДИРАЊЕ - Постои дупка во дршката на оваа страна писмо настроената, може да бидат обесени лесно кога не се во употреба и за да зачувате простор за чување на тоа.ШИРОКА УПОТРЕБА - Погодна за отворање запечатени документи или коверти,брзо и лесно, исто така, може да служи и како подароци за да ги испратите на вашите пријатели.

За производот

Купувачите избираат и