• Свеж
TMKEFFC Пропелер Писмо Настроената, Домот Tabletop Екранот, Хартија Тежина, Декомпресија Врти Играчка, Анти-Лизга Гумени Долната, Сребро.

TMKEFFC Пропелер Писмо Настроената, Домот Tabletop Екранот, Хартија Тежина, Декомпресија Врти Играчка, Анти-Лизга

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Повеќе Од 3 Во 1 : Тоа може да биде или dual-заврши писмо настроената, посебен метал paperweight на вашето биро, а tabletop врти играчка за декомпресија, или едноставно пропелер модел оркестарот на вашата маса.Материјал : тешки цинк легура и брусен метал заврши со рационализација дизајн, тоа го прави една убава објект уметност за десктоп.Силиконски не се лизга нога го прави постабилен на вашиот монитор.Дизајн : Авион пропелер модел со врти база и да не се лизга гумени долната направи голема пилот/колега/пријател/канцеларија подарок!.Големина и Тежина : 7.3" Должина, 0.8" Висина, 0.8" Ширина; Тежина : 0.2 LB.Средни и лесен, лесно да се стави на вашата маса или се одржи на вашата страна.Смешни Алатки : Нека twirl пропелер како посебен играчка фабрика, или на вашата рака или на вашата маса, или никаде дека е стабилна, а вие ќе бидете задоволни и чувствуваат лесно!.

За производот

Купувачите избираат и