• Свеж
Писмо Настроената Плик Slitter Писмо Настроената Хартија Нож Црна (4)

Писмо Настроената Плик Slitter Писмо Настроената Хартија Нож Црна (4)

DEN 119.76

Од стока
Достапно.

4 Парчиња Писмо Настроената Плик Slitter АБС материјал → Комфорни и Издржливи.Се користи за кутија, писма, пликови, книги и пакети,итн→ Удобен и Елегантен.Најдобар подарок за член на семејството, колега и пријател.Вкупна големина : 2.87 X 2.08 x 0.2 Инчи → Лесен.Ако не се апсолутно љубов на писмо настроената, само се вратат на тоа и ние ќе рефундирање на секој денар (или замена на тоа, ако постои проблем) → Гаранција.Ве молиме не поставувајте вашиот прст на сечилото.Ве молиме користете го со возрасни надзор.Ве молиме проверете ја големината треба пред да го купат тоа!Ви благодариме!.Бројот на Елементи : 4.

За производот

Купувачите избираат и