• Свеж
Луди Мачка Дама Теал Портокал Црна Браун Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

Луди Мачка Дама Теал Портокал Црна Браун Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

DEN 951.12

Од стока
Достапно.

Ова писмо настроената е совршена хармонија на функцијата и забава.На здрав метал дизајн го прави отворање mail бриз, додека смола-на врвот на сликата покажува додава личен допир.Писмо настроената мерки 6.8" (17.3 cm) во должина, а круг дизајн е 1.0" (2.5 cm) во дијаметар.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.

За производот

Купувачите избираат и