• Свеж
Се Прашувам Жена Класичен Логото Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

Се Прашувам Жена Класичен Логото Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

DEN 1279.20

Од стока
Достапно.

Ова писмо настроената е совршена хармонија на функцијата и забава.На здрав метал дизајн го прави отворање mail бриз, додека смола-на врвот на сликата покажува додава личен допир.Писмо настроената мерки 6.8" (17.3 cm) во должина, а круг дизајн е 1.0" (2.5 cm) во дијаметар.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : супер Жена производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани од страна на Ворнер Брос (warner bros со гордост се печатени во САД.Супер ЖЕНА и сите поврзани со ликови и елементи & TM DC Comics (s19).На Графика и Повеќе информации за производот.

За производот

Купувачите избираат и