• Свеж
ДИЈАМАНТ ОДБЕРЕТЕ ИГРАЧКИ Туѓо Xenomorph Писмо Настроената, Црна, Една Големина

ДИЈАМАНТ ОДБЕРЕТЕ ИГРАЧКИ Туѓо Xenomorph Писмо Настроената, Црна, Една Големина

DEN 1737.60

Од стока
Достапно.

Врз основа на воинот Туѓа глава (од Вонземјаните).Отстранлив Јазик го држи ножот на писмо настроената.Спакуван во полна боја на кутијата.Рака-обликувана од Eli Livingston.Забава & функционална.Во просторот никој не може да слушаш крик од добивање на хартија исечете!Тоа е затоа што сите до има Туѓо Xenomorph писмо настроената смола Воин Туѓа глава (од Вонземјани ) со отстранлив јазик која го држи ножот на писмо настроената ги Отвори сите на вашиот официјален Weyland-Yutani комуникации со овој horrifically стилски канцеларија суштинско значење!Спакуван во полна боја на кутијата, на Возраст од 14 и нагоре.

За производот

Купувачите избираат и