• Свеж
Златни Ножици и Писмо Настроената Set - Ножици и 2 Буква Отварачки, Луксузно Наместен на Злато Канцелариски Материјали & Биро Додатоци

Златни Ножици и Писмо Настроената Set - Ножици и 2 Буква Отварачки, Луксузно Наместен на Злато Канцелариски

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Дали за себе, колегите, соучениците, пријателите или некои важни луѓе во вашиот живот, можете да додадете забава и изненадување за своите биро со луксузни златни ножици и писмо настроената сет.Големина : 5.

За производот

Купувачите избираат и