• Свеж
2 Пакет Писмо Отварачки Писмо Настроената Нерѓосувачки Челик Рака Писмо Плик Нож Лесни Плик Slitter (Розово Злато)

2 Пакет Писмо Отварачки Писмо Настроената Нерѓосувачки Челик Рака Писмо Плик Нож Лесни Плик Slitter (Розово

DEN 182.16

Од стока
Достапно.

Писмо настроената големина : пликот настроената е 22.7 cm/ 8.9 инчи во должина и за 1.5 cm/ 0.6 инчен во ширина, доволно долго за отворање на коверти и соодветна ширина за ракување.Ова е розово злато во боја, изгледа повеќе рафинирано.Писмо настроената материјал : ова плик slitter е направен од нерѓосувачки челик, полн со glossiness, цврсти, компактен, трајни и лесни за проширена употреба.Се отвори плик со лесно : долг нож со не serrated работ дизајн и совет на писмото slitter е pointy, лесно да го вметнете во плик без оштетување на писмо.Лесен за складирање : постои дупка во дршката на оваа страна писмо настроената, може да бидат обесени лесно кога не се во употреба и за да зачувате простор за чување на тоа.Количина : 2 пакет на писмо настроената, буквата нож може да се отвори запечатени документи или плик брзо и лесно; Топло информации : возрасни надзор е потребно.Outus 2 пакет писмо отварачки писмо настроената нерѓосувачки челик рака писмо плик нож лесни плик slitter, розово злато Писмо настроената сет : пликот настроената е 22.7 cm/ 8.9 инчи во должина и за 1.5 cm/ 0.6 инчен во ширина, доволно долго за отворање на коверти и соодветна ширина за ракување.Оваа плик slitter е направен од нерѓосувачки челик, полн со glossiness, цврсти, компактен, трајни и лесни за проширена употреба.Лесен за употреба и чување на : Долг нож со не serrated работ дизајн и совет на писмото slitter е pointy, лесно да го вметнете во плик без оштетување на писмо, отворен и затворен документи или плик брзо и лесно.Постои дупка во дршката на оваа страна писмо настроената, може да бидат обесени лесно кога не се во употреба и за да зачувате простор за чување на тоа.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 22.7 x 1,5 см во Боја : роза злато Количина : 2 пакет Пакетот вклучува : 2 x Писмо отварачки Топло рок : Долг и pointy писмо настроената нож, а не за деца под 3 години.Возрасни надзор е потребно.

За производот

Купувачите избираат и