• Свеж
Skyway Френклин Писмо Настроената Сребро - Engravable 9.25 Инчен

Skyway Френклин Писмо Настроената Сребро - Engravable 9.25 Инчен

DEN 406.80

Од стока
Достапно.

Совршен Начин Да Ги Отвори Сите На Вашето Писмо Без Добивање На Хартија Намалувања.Писмо Настроената е Engravable Така Можете Да Додадете Дека Лично.Елегантни се Справи со е Многу Удобно и Има Брилијантен Сребрен Финиш, Кој Ќе Не Оцрни.Мерки : 9.25 Инчи Долго.Го Прави Голем Дар Идеја.На Skyway Френклин Сребро Писмо Настроената е совршен начин за да ги отворите вашите писма и пликови, без да се справи со хартија намалувања.На елегантни се справи со не е лесно да се одржи и брилијантен сребрен финиш ќе не оцрни.Тоа е engravable така можете да додадете дека персонализација на допир и го прави совршен подарок идеја за никого.Тоа мерки : 9.25 инчи долго.

За производот

Купувачите избираат и