• Свеж
Бизнис Извор Никел Позлатен Писмо Настроената, 9 инчи (32376)

Бизнис Извор Никел Позлатен Писмо Настроената, 9 инчи (32376)

DEN 1992.00

Од стока
Достапно.

Писмо настроената карактеристики не-serrated работ лесно да се отворени писма.Дизајн карактеристики на еден широк простор за лесно грчевито држејќи се и дупка на врвот за лесно да виси.Писмо настроената е направен од нерѓосувачки челик со никел-позлата.Писмо настроената карактеристики не-serrated работ лесно да се отворени писма.Дизајн карактеристики на еден широк простор за лесно грчевито држејќи се и дупка на врвот за лесно да виси.Писмо настроената е направен од нерѓосувачки челик со никел-позлата.

За производот

Купувачите избираат и