• Свеж
BTYONON Дрво се Справи со Писмо Настроената, Метал Плик Slitter Писмо Настроената Хартија Отворање Нож за Домашна Канцеларија (1)

BTYONON Дрво се Справи со Писмо Настроената, Метал Плик Slitter Писмо Настроената Хартија Отворање Нож за Домашна

DEN 112.56

Од стока
Достапно.

Количина : 1 Парче Писмо Настроената.Димензии : должина 8.85 Инч.Материјал : не ' рѓосувачки челик и дрво.Совршен начин да ги отворите вашите писма и пликови.Се користи за писма, пликови, книги и пакети,итн.Број на Предмети : 1.

За производот

Купувачите избираат и