• Свеж
ccHuDE 3 Еез од не ' Рѓосувачки Челик Писмо Отварачки Писмо Настроената Нож Плик Slitter со Рачка за на Училиште, Канцеларија

ccHuDE 3 Еез од не ' Рѓосувачки Челик Писмо Отварачки Писмо Настроената Нож Плик Slitter со Рачка за на Училиште,

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Должина : околу 19cm/7.5 инч.Материјал : не ' рѓосувачки челик и пластика.Тоа е доволно долго да се отвори плик, и соодветна ширина за ракување.На врвот на пликот машина е, посочи, што го прави лесно да го вметнете плик без да се оштети.Лесен и не е лесно да ' рѓа, па тие лесно може да се врши и издржливи да ви послужи за долго време.Должина : околу 19cm/7.5 инч.

За производот

Купувачите избираат и