• Свеж
6 Парчиња Мини Стигнале Комунални Нож Симпатична Ножици Морков Јагода во Облик на Кутија Машина Писмо Настроената Заклучување Слајдови Нож Канцелариски потрошен ?

6 Парчиња Мини Стигнале Комунални Нож Симпатична Ножици Морков Јагода во Облик на Кутија Машина Писмо Настроената

DEN 258.96

Од стока
Достапно.

Соодветна количина : ќе добиете 6 дела од мини преносни комунални ножеви и ножици во симпатична јагода и морков дизајн, доволно количество може да одговори на вашата дневна потреба, погоден за кутија отворање, сечење хартија, пликови отворање и DIY занаети.Квалитет на материјалот : овие стигнале секачи и ножици се направени од сигурен пластични и алуминиумски ножеви, трајни и сигурен, не rusting за долго време се користи; Тие ќе ви помогнат да се намали уредно и лесно, се безбедни за употреба, погоден за студенти и деца.Корисна големина : овие симпатична јагода и морков во облик на мини преносни ножеви, стигнале ножеви и ножици се дизајнирани со компактна големина, преносни и лесен за употреба; Соодветна за употреба во училиште, канцеларија, дома и во фабриката.Лесен за користење : мини комунални нож и режа е дизајниран со светли бои и симпатична јагода и морков изглед, исто така, се карактеризира со retracting ножеви и авто retracts брава, чувајте сте безбедни при користење; Мал нож со дупка на врвот за keychain, преносни додаток за да се носат на работа, или на патување.Повеќе апликации : оваа мини симпатична нож и режа е лесен во тежина, мал во големина, може да се стави во џеб, погоден за кутии, писма, пакување, коверти, храна кеси, пластични кеси, хартија и така натаму.Широка употреба : ќе добиете 6 парчиња мини преносни комунални ножеви во симпатична јагода и морков дизајн, погоден за кутија отворање, хартија за сечење, писмо отворање и DIY занаети.Деца можат да уживаат во весела DIY време со своите пријатели и членови на семејството.Убав подарок идеи : Усвојување симпатична дизајни и квалитетен материјал, овие мини комунални ножеви се практични подароци за деца, ученици, пријатели, девојки и повеќе, лесен за употреба и да го носат, соодветна за кутии, писма, пакување, коверти, храна кеси, пластични кеси, хартија и така натаму.Карактеристики : Материјал : пластични, алуминиумски Големина : 7.5 x 1.9 инчи Боја : како што е прикажано на сликата Количина : 6 парчиња Пакет Содржина : 4 x Мини преносни комунални ножеви 2 x Мини ножици Топло белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Посочи предмети се вклучени, ве молиме имајте деца под 3 години далеку од нив.

За производот

Купувачите избираат и