• Свеж
Симпатична Срца Љубов Моделот на Теал Тиркизна Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

Симпатична Срца Љубов Моделот на Теал Тиркизна Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

Ова писмо настроената е совршена хармонија на функцијата и забава.На здрав метал дизајн го прави отворање mail бриз, додека смола-на врвот на сликата покажува додава личен допир.Писмо настроената мерки 6.8" (17.3 cm) во должина, а круг дизајн е 1.0" (2.5 cm) во дијаметар.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.

За производот

Купувачите избираат и