• Свеж
АМЕРИКАНСКАТА Армија Ветеран Логото Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

АМЕРИКАНСКАТА Армија Ветеран Логото Класичен Хром Позлатен Лим Плик Писмо Настроената Slitter

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Ова писмо настроената е совршена хармонија на функцијата и забава.На здрав метал дизајн го прави отворање mail бриз, додека смола-на врвот на сликата покажува додава личен допир.Писмо настроената мерки 6.8" (17.3 cm) во должина, а круг дизајн е 1.0" (2.5 cm) во дијаметар.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : U. S. Војска производи се продаваат од страна на Графика и Повеќе се гарантира автентичен, со висок квалитет и официјално лиценцирани.Со гордост се печатени во САД.На Графика и Повеќе информации за производот.

За производот

Купувачите избираат и