• Свеж
Метал Писмо Настроената Плик Slitter Сребро, Luxiv 1Pcs Цинк Легура Нож за Сечење Хартија Нож со 3 Компјутери Црна Пластика Писмо Настроената и Подарок Кутија Писмо Настрое

Метал Писмо Настроената Плик Slitter Сребро, Luxiv 1Pcs Цинк Легура Нож за Сечење Хартија Нож со 3 Компјутери

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

【Висок Квалитет】 : Сребро метал писмо настроената е направен од високо-квалитет цинк легура, анти- 'рѓа и анти-корозија, трајни, мазна и убава површината, црно писмо настроената е направен од пластика и се сокриени од не' рѓосувачки челик жилет сечилото. 【Хуманизирано Комплет Дизајн】 : Писмо настроената плик нож големина е 9 x 0.7 во, рачен дизајн одговараат на заводот и за домашна употреба и мали писмо настроената големина е 3*1.8*0.1 инчи, keychain дизајн се за лесен за носење, одговараат за надворешна употреба. 【Подарок Пакет】 : Хартија за сечење нож спакувани во црна подарок кутија со мек сунѓер фиксација.Исклучителна пакување може да им даде подароци директно. 【Широко се Користи】 : Нашето писмо настроената плик slitter прави може да се отвори коверти, е-mail пораки, пакети брзо, совршен за дом или канцеларија употреба, жени, мажи, и тинејџерите може да ја користите. 【Ве молиме имајте во предвид】 : Бидејќи писмо настроената нож има мали совети дел, децата на возраст под три, не се погодни за употреба.Тоа може да се користи со родителите.Може да ја отвори коверти, е-mail пораки, пакети брзо.Совршен за дома, на училиште, и користење.Висок квалитет на цинк легура.Анти- ' рѓа и анти-корозија.Мазна и убава површината.ABS пластика, не е лесно да се деформирани.Keychain дупка дизајн, лесен.Висок квалитет на цинк alloy Anti- ' рѓа и анти-corrosion Smooth и убава површината.ABS пластика, не е лесно да се deformed Keychain дупка дизајн, лесен.

За производот

Купувачите избираат и