• Свеж
Пиштол за Складирање Решенија Пушка Прачки Дополнителен Комплет со Полица Лагер Пиштол Организатор Систем Продавницата за Повеќе Пиштоли Лесен Пристап за Безбед?

Пиштол за Складирање Решенија Пушка Прачки Дополнителен Комплет со Полица Лагер Пиштол Организатор Систем Продавницата

DEN 838.80

Од стока
Достапно.

5 пушка прачки.Здрав 16 инчен пластични прачка со Velcro TM главата. 8" x 19" полица лагер - 100% најлон ткаени јамка ткаенина - индустриски одделение.Зголемување на капацитетот на вашиот пиштол безбедно.Полесен пристап до оружје - дури и во задниот ред.Работи со scoped пушки, сачмарки и модерни спортски пушки.За употреба со вашиот постоечки полица во вашиот пиштол безбедно, кабинети и плакари - само да го прикачите Пушка Прачки Полица Лагер.Креирај ниво фондацијата за заострените резерви за да стои исправен, додека со користење на Пушка Прачки.Понатаму се спроведе стабилност на Пушка Прачки за крајната пиштол складирање решение. 10" x 30" x ½ " дебела.Боја : Јаглен.Полиуретански пена.Напишете пиштол идентификација директно на пластични лице со користење на постојан напредок.Се применуваат вклучен етикета и пишување пиштол ID.Клип за да Пушка Род меѓу топ ребра.Свитка надолу во браздата за 90 степени така лицето е видлив. 10 - Пушка Прачки Ознаки. 10 - 1" x 2.625" бела етикети (стандардна адреса етикета големина).Овде, во Пиштол Складирање Решенија ние сме создавање на производи кои ви помогне да се организираат и да се складираат повеќе пушки.Како резултат на тоа, оружје и други предмети се повеќе заштитени во вашиот пиштол безбедно или огнено оружје се прикаже кабинети.Традиционалните пиштол безбедно, но се лошо дизајнирани, бидејќи тие по својата природа отпад простор од потпрена на оружје.Како резултат на тоа, нашите производи служат за да го користат овој потроши простор, помага дури и на најмалите области продавницата за повеќе пушки.Со флексибилност како приоритет, нашите производи може да retrofit било пиштол безбедно, прикажување на кабинет или со стап соба.Само замислете го вашиот пиштол простор за складирање со повеќе оружје, полесна пристапност и поголема функционалност.Кога пиштоли се потпрена во стандард notched рек систем, има многу потроши простор.Се ослободи од рек!Исправете вашиот пиштол безбедно со Пушка Прачки долго пиштол систем за складирање.Пушка Прачки користат кука & јамка систем за да се стабилизира долго пиштоли во исправена позиција, подобро искористување на просторот.Тие работат одлично со различни пушки и пиштол сефови.Зголемување на капацитетот на вашиот пиштол safe Easier пристап до оружје - дури и во задниот row Works со scoped пушки, сачмарки и модерни спортски rifles For употреба со вашиот постоечки полица во вашиот пиштол безбедно, кабинети и плакари - само да го прикачите Пушка Прачки Полица Лагер.

За производот

Купувачите избираат и