• Свеж
Телото Пирсинг Игли 50Pcs 18G Уво Пирсинг на Нос Игли A-minusone IV Катетер Игли за Полнење Пирсинг Sterilized за IV Започнете Колекции, Телото Тетоважа, Пирсинг Алатки

Телото Пирсинг Игли 50Pcs 18G Уво Пирсинг на Нос Игли A-minusone IV Катетер Игли за Полнење Пирсинг Sterilized

DEN 791.76

Од стока
Достапно.

★Пакет : Секој пункција игла комплет вклучува 50pcs 18 G пирсинг игла IV катетер игли. ★Широко се Користи : Пирсинг игла е лесен за ракување, погодна за puncturing ушите, усните, брадавиците, веѓите, папокот, јазик, нос, и други делови, 316 L не ' рѓосувачки челик, остар и нема несакани реакции. ★Безбедно пакување : Катетер Игла е Индивидуално Спакувани & пред-стерилни со E. O. ga.Пакет печат со чиста датум и чисти истекот на рокот. ★Стерилизација : Печат со стерилизација датум и стерилизација истекот на рокот за пирсинг резерви. ★Задоволство Гаранција : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања во врска со нашето Уво Пирсинг на Нос Игли едноставно ги врати за целосна наплата или размена.A-minusone пункција игла може да се користи во различни сценарија, како Усните, Јазикот, Уво, Нос, Папокот, Брадавица, папокот, итн.

За производот

Купувачите избираат и