• Свеж
Merrell Мажите Moab 2 Пропустливи Пешачење Чевли

Merrell Мажите Moab 2 Пропустливи Пешачење Чевли

DEN 1553.76

Од стока
Достапно.

100% велур кожа, mesh.Увезени.Вештачки единствена.Перформанси велур кожа и решетката горниот.Јастуци, затворени-cell пена јазик го задржува влагата и остатоци надвор.Заштитни гумени пети капа.Дише мрежа обвивка. 5mm повлечи длабочина.Vibram TC5+ единствена.Искуство надвор од кутијата удобност во оваа вентилирани турист - број 1 во пешачење чевли.

За производот

Купувачите избираат и