• Свеж
Медицинска Перница Опфаќа за Бебе Девојка, 2 Пакет Медицинска Перница Slipcovers за Мајки Доилки, Мек и Еластичен Безбедно Доењето Перница Покритие за Бебе(Флорални)

Медицинска Перница Опфаќа за Бебе Девојка, 2 Пакет Медицинска Перница Slipcovers за Мајки Доилки, Мек и Еластичен

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

????Ултра Мека & Дише Ткаенини : се Разликуваат од другите груби и лошо напишан ткаенина на доењето перница маска, нашите старечки перница опфаќа се направени од ултра мека материјал се со модерен и симпатична модел.Дише, нежни, лесни и silkily мека старечки slipcover е пријателски бебе е чувствителна кожа. ????Одговара Најмногу Старечки Перници : Нашата slipcovers се специјално дизајнирани за употреба со Б-о-p-p-y хранење перници и младата поддршка перници и други перници на иста големина.Благодарение на еластичен материјал,Тоа ќе се вклопи во snuggly во сите стандардни бебе перница и лесно да се стави на и полетување. ????Лесно Нега : Медицинска перница покрие 2 пакет се машина перат и рака мие, а потоа се откажам се исуши и да се избегне висока температура.Не железо, не сува чиста.не кајгана.Младата поддршка перница slipcover е сува брзо и 2 парчиња замена slipcovers ќе им даде на хранење перница премиум заштита да се чува чист и удобен. ???? 100% Премиум Квалитет Складиште Патент Дизајн : Нашата Складиште Патент е скриена од очите.Вашето дете никогаш не ќе имаат пристап до неа.Тоа значи дека вашето дете нема да биде повреден.И медицинска перница нема да падне во секој случај. ????Бебе Туш Присутни : Добие овој уникатен медицинска перница случај покрие поставена за вашето дете или како внимателен и практичен подарок за идните родители.Изненадување на вашите пријатели со една симпатична медицинска перница маска која ќе го направат својот живот со бебето многу полесно.

За производот

Купувачите избираат и