• Свеж
Мултифункционален Преносни Бебе Хранење Перници, Кој Се Одвојува За Самостојно Хранење Безделник Бебе Шише Носителот На Младата Старечки Перници (Сива, Една Голем

Мултифункционален Преносни Бебе Хранење Перници, Кој Се Одвојува За Самостојно Хранење Безделник Бебе Шише Носителот

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материја l : PP памук,Style2 : tencel.Безбедно и мека удобно,Совршен медицинска перница,Мека на вашите деца на кожата.Карактеристики : Оваа перница може да се користи не само како перница, но исто така и како шише носителот потпирачи за глава перница може да го намали товарот на бебето и ублажување на притисокот врз рацете, рамената и вратот.Повеќекратна употреба : Тоа е многу погодно да ги користите во секојдневниот живот, ако имате две деца, тогаш тој може да се грижи за нив во исто време погодно.Пакување Вклучува :1 x Доењето Бебето Перница,погоден за повеќето од бебе бебе, перница и шише носител е монтажни, може да се стави настрана кога не го користите.Големина : 45см × 27cm × 5cm.Се препорачува за деца 0-1 носители години.

За производот

Купувачите избираат и