• Свеж
FAVOMOTO Лето Кул Дрвени Монистра Седиште Перница Автомобил Седиште Перница Дрво Beaded Седиште Мат

FAVOMOTO Лето Кул Дрвени Монистра Седиште Перница Автомобил Седиште Перница Дрво Beaded Седиште Мат

DEN 1823.76

Од стока
Достапно.

Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните од вашиот автомобил седиште, што ќе им донесе проблеми за вас.Со природно дрво боја, тоа додадете карактеристичен изглед и зголемување на удобноста на вашето возило за внатрешни работи.Сите перница се направени од таписерии изработка, која ќе ви донесе добра користење на искуство.Со нашите дрво монистра перница, вие ќе се чувствувате поудобно и повеќе се излади додека возите.Направени со висок квалитет на долготрајни дрво материјал за практична и издржлива употреба.Опис Направени од добри квалитетни материјали, силна и носат - отпорни, може да ви послужи за долго време.Кој кул и дише, дрво монистра перница е погодна за летен возење употреба.Сите монистра се направени со парична казна изработка, која ќе не повреди вас или вашите деца.На перница прави да се чувствуваат поудобно при возење или возење во автомобил и да се намали заморот.Оваа перница мора да биде совршен подарок за вашите пријатели и за семејството кое поседува автомобил, тие ќе ви се допадне.Карактеристики - Боја : Кафе. - Материјал : Дрво.- Големина на : 136. 00 х 45. 00 х 2. 00 cm/ 53. 45 x 17. 68 x 0. 79 инчи.- Направени со висок квалитет на долготрајни дрво материјал за практична и издржлива употреба. - Со нашата дрво монистра перница, вие ќе се чувствувате поудобно и повеќе се излади додека возите.- Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните од вашиот автомобил седиште, што ќе им донесе проблеми за вас. - Со природни дрво боја, тоа додадете карактеристичен изглед и зголемување на удобноста на вашето возило за внатрешни работи. - Сите перница се направени од таписерии изработка, која ќе ви донесе добра користење на искуство. - Боја : Кафе.- Големина : 136 X45cm.Пакет Вклучувајќи 1 x дрво и монистра седиште перница.

За производот

Купувачите избираат и