• Свеж
LEMIEUXFIT столче потпирачи за глава Вратот Перница Перат Мека Перница Прилагодливи Рака Вратот потпирачи за глава за Тесла Model3 Модели ModelX ModelY 1pcs (Brown)

LEMIEUXFIT столче потпирачи за глава Вратот Перница Перат Мека Перница Прилагодливи Рака Вратот потпирачи за

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

★Matterial : Микрофибер Кожа. ★Лесна инсталација. ★100% Водоотпорни.Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа. ★На anatomically во облик на перница е ставен на потпирачи за глава и прилагодени според висината на лицето, така што на допир е на вратот и на долниот дел на тилот. ★Без разлика на тоа во која земја ќе одат да, на пат е изменета автомобил е секогаш најубавите предели на патот!.Автомобил Вратот Перница, во лицето на ненадејна кочница, или заден крај предизвикана од ненадеен забрзување може да се заштити назад.Убава дизајн, совршено се вклопуваат со seatcan се користи како многу добар автомобил за внатрешни работи.Автомобилот потпирачи за глава Природно се вклопуваат и да се грижи Вашиот половината и цервикален 'рбет,олеснување на притисокот на половината и цервикален' рбет.ја подобрува вашето здравје и мускулите агилност,да ги задржи вашите удобно возење на телото.Прилагодливи еластична рака,Автомобил Вратот Перница е еластична тока рака за да се обезбеди тоа да го Тесла столче потпирачи за глава, тоа ќе го спречи перница од паѓање или лизгање надолу од стол.Препорачливо е да го ставите во вентилирани место за 3-5 дена, тогаш мирисот може да се отстранат.

За производот

Купувачите избираат и