• Свеж
Вештин-Се Грижи Позиција Плус Гел-Пена Перница, 16

Вештин-Се Грижи Позиција Плус Гел-Пена Перница, 16

DEN 960.24

Од стока
Достапно.

Карактеристики отстранлив incontinent - доказ внатрешната маска со ниска стриже водат надворешниот поклопец.Безбедност рака држи перница во место.Четири гел-исполнет парчиња.Земја на потекло : сад.Четири гел-исполнет парчиња беа ставени на врвот на 2-1/2"H перница за да се задржи корисниците сконцентриран во инвалидска количка и седиште.Внатрешниот перница е incontinent доказ додека надвор покрие намалува кожата shearing.

За производот

Купувачите избираат и