• Свеж
LWKBE Мултифункционален Медицинска Перница за Близнаците, Доењето Перница за Бремени Жени, Машина Перат Памучна Ткаенина Близнак Поддршка Перница,Розова

LWKBE Мултифункционален Медицинска Перница за Близнаците, Доењето Перница за Бремени Жени, Машина Перат Памучна

DEN 1156.80

Од стока
Достапно.

Памук. [ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО БОБИ ПЕРНИЦА] нега перница обезбедува отстранување на вирус на вашиот грбот, вратот и рацете со кревање на вашето бебе близнаците во повеќе ергономски положба при доењето.И исто така можете да го користите за себе, со користење на овој бебе хранење перница што конечно ќе биде во можност да спијам удобно и големо олеснување себе си на вашата страна додека во исто време. [ПРЕТВОРА ВО БЕБЕ ГНЕЗДО]бременоста перница за спиење може да се користи како бебе гнездо да го држите во вашите раце додека бебето седи, исто така, како гнездо за бебе на троседот, кревет, или во cot како cot заштитник. [РАЗНОВРСНА БУДЕН-ВРЕМЕ за ПОДДРШКА]Мултифункционален доењето перница погоден за бебиња од 0-3 месеци стара.За бебето е буден време само.Не за спиење. [ПЕРАТ, НЕ-ОТСТРАНЛИВ PILLOWCASE] Овој доењето перница како контура на телото перница никогаш нема да грутката, дури и по повтори перење, така што може да очекуваме да се долготрајни чисти удобност и едноставно се фрли на оваа перница во стандардна машина за перење и фен за лесно чистење.Кавга-бесплатно тело перница!. [ДИШЕ 100% - Перница Покрие] 100% органски, привремени џерси сплетам на бремени перница опфаќа се случува да се третираат вашето бебе е кожата како член на кралското семејство - НЕ грижете се за осип и несакани инфекции на кожата!.Име : Мултифункционален Медицинска Перница за Twins Pillow висина : 25 CM (9.8 во)Перница облик : U-shaped Cover : 100% cotton Pillow тежина : 1kg Filling : висока еластичност бисер памук.

За производот

Купувачите избираат и