• Свеж
FHSGG Места Перница, Чаир Перници Автомобил Седиште Перница Heightening Перат Ultralight Преносни Задебелување на Возачки испит Lumbar Поддршка Перница

FHSGG Места Перница, Чаир Перници Автомобил Седиште Перница Heightening Перат Ultralight Преносни Задебелување

DEN 724.80

Од стока
Достапно.

Памук. ▼Висок квалитет : кристал супер мека ткаенина, меки и удобни за допир, добра еластичност, силни и издржливи. ▼Не е лесно да се деформира : исполнет со високо еластична PP памук, меки и целосна, sedentary и не е лесно да се деформира. ▼Зголемување на таложење : Користете перница за да ви помогне отвори хоризонтот и да се релаксираат на caudal пршлени. ▼Tote торба дизајн : рака на рака е дизајниран на седиште перница, која е убава и лесна за носење, што го прави вашиот живот поудобно. ▼User-friendly дизајн : средниот дел усвојува ритам дизајн, задникот не се лесно да се слајд, и безбедноста на перформансите се подобри.Исполнет со високо водат PP памук, меки и целосна, sedentary и не е лесно да се деформирани Функција : -Кристал супер мека ткаенина, меки и удобни за допир. -Исполнет со високо еластична PP памук, меки и целосна. -Користете перница за да ви помогне отвори хоризонтот. -На рака на рака е дизајниран на седиште перница.Спецификација : Име : Heightening мат Јакна материјал : кристал супер мека ткаенина Внатрешното јадро материјал : ПП памук, Големина : 40*40cm Боја : беж,виолетова,розева боја,кафеава,сина Карактеристики : шарени, удобни, меки и нежни Применливи луѓе : возачите, канцелариски работници, наставници, ученици, стари лица, корективни седи држење Пакетот Вклучува : Покрена перница * 1.

За производот

Name:
Heightening mat
Jacket material:
crystal super soft fabric
Inner core material:
PP cotton
Size:
40*40cm
Color:
beige,purple,pink,brown,blue
Features:
colorful, comfortable, soft and delicate
Applicable people:
drivers, office workers, teachers, students, the elderly, corrective sitting posture
Package Includes:
Raised cushion * 1 :

Купувачите избираат и