• Свеж
ДОМОТ ЖИВОТ ДОМА Кралската Памук Сомот Пик-Бод Стандард Перница Шарлатан - 20 x 26, Прашливи Сина

ДОМОТ ЖИВОТ ДОМА Кралската Памук Сомот Пик-Бод Стандард Перница Шарлатан - 20 x 26, Прашливи Сина

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

Материјал : Кадифе.Пред-изми и се додава мекост.Канал Вез на лицето, .5" памук сомот врзување со mitered агли, се преклопуваат затворање.Стандардна големина 20" x 26", Кралот големина 20" x 36".Шарлатан се продава одделно, не како збир.Машина перат за лесно се грижи.Одликуваат во богат, шин помине на сјајни, исклучителна velveteen, обратен на боја исти памук percale.Мешани класичен луксузен и модерен concision, ќе додадете топлина и комфорт на вашата спална соба.Во соработка со појавување на шарлатан се продава одделно.

За производот

Купувачите избираат и