• Свеж
HOPLEE Везени Перница Шамс Сет од 2 Декоративни навлаки (Розова Памук, 20x26)

HOPLEE Везени Перница Шамс Сет од 2 Декоративни навлаки (Розова Памук, 20x26)

DEN 1437.60

Од стока
Достапно.

100% Памук,меки и Удобни.Стандардна големина 20" x 26"+ 2" страната.Доаѓаат со 2 парчиња розова перница шамс, без влошки.Здрав патент се затвори во грбот.Полна боја со исклучителна вез,совршено одговара со било ватенка,bedspread,coverlet.Убава и добра за farmhouse стил!На farmhouse перница шамс може да биде најдобар одмор подароци или божиќ украси за семејство и пријатели, ова е совршен начин за да се создаде траен, љубов спомени.Машина перат и dryable за едноставен и лесен за нега.Квалитетот Ткаенини.Машина Quilted.Лесно да одговара, и да се грижи.Stiched со класичен флорални embroideries.Одлична рутирање технологија со мазна и уредни запечатување, силна и цврста.Направени од високо-квалитет на природен памук.мека и comfortableno, без иритација на кожата, хипоалерген, ventilative,анти-статички.На quilted перница шамс се направени од 100% природата памук, меки и удобни.Солидна розова боја со вез дизајн овозможи да одговараат совршено со било ватенка,bedspread,coverlet.Овие farmhouse перница шамс со исклучителна шема се создаде мека романса во секоја спална соба,тие може да се користи за да додадете еден допир на елеганција во вашата соба.исто така, може да се создаде пријатна зима атмосфера за вашата дневна соба и спалната соба.

За производот

Купувачите избираат и