• Свеж
СВЕЖИ ИДЕИ Износени Кревет Перница Везени Детали Отворот Шамс Сет, 2-Pack, Стандард, Бела

СВЕЖИ ИДЕИ Износени Кревет Перница Везени Детали Отворот Шамс Сет, 2-Pack, Стандард, Бела

DEN 588.00

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.Безвременски Дизајн : Овие перница шамс функција цврсто тело со кавга уреденост.Го возбудува имаат детални окцето, везови и scalloped раб.Спецификации : Секој окцето, везени перница шарлатан мерки 26" x 20", фитинг било стандардна големина перница.Тие се карактеризираат со типичен назад плик затворање за лесно на, лесно се исклучи.Свеж Изглед : Нашата перница шамс се направени од 100% Полиестер и машина се перат.Овој материјал е пред-shrunk и згаснат отпорни да изгледаат како нови за целиот животен век на производот.Збогатете го Вашето Décor : Оваа убава собата е совршен завршувањето на допир да вашиот кревет.Пар нив со појавување на bedskirt, и затоа што тие се цврсти неутрална боја, тие лесно се координира со повеќето постелнина сетови.Подарок за Неа : Овие прекрасни перница шамс направи одличен подарок за Денот на Мајката, роденден, или само затоа.Пар ги со убава ќебе или луксузни лист сет за подарок таа ќе го користат секој ден.Пакувањето може да варираат.Боја : Бела | Големина : Стандард 2-Пакет.

За производот

Купувачите избираат и