• Свеж
Vaulia Лесни Мека Микрофибер Перница Шамс, Малку Pleat Дизајн, King Size - Бела, Сет од 2 ( 20X36 )

Vaulia Лесни Мека Микрофибер Перница Шамс, Малку Pleat Дизајн, King Size - Бела, Сет од 2 ( 20X36 )

DEN 406.80

Од стока
Достапно.

100% Полиестер Микрофибер.Издржливи лесни ткаенини за врвен комфор.Машина перат, и лесно се грижи.Добро дизајнирана шема, координира лесно со вашиот постоечки постелнина оркестарот.Комплет вклучува 2 перница шамс (20x36").Појавување на моделот Прекривки Покрие, исто така, се достапни, ве молиме да пребарувате B078 M3 MS7 W.Големина : Кралот | Боја : Бела-малку Pleat.

За производот

Купувачите избираат и