• Свеж
Амазон Основите Памук Џерси Мешавина Ватенка Перница Шарлатан - Стандард, Темно Сива Боја

Амазон Основите Памук Џерси Мешавина Ватенка Перница Шарлатан - Стандард, Темно Сива Боја

DEN 2047.20

Од стока
Достапно.

Памук, Полиестер.Увезени.Пакување од 2 стандард-големина џерси мешавина quilted перница шамс за господар спалната соба или гостинската соба.Памук и полиестер мешавина ткаенина нуди сила и допирни мекост.Атрактивни quilted крои додава класичен, пријатна на допир на секоја соба.Вклучува (2) 20 x 26 инчи quilted перница шамс.Направен во една OEKO-TEX Стандард 100 фабрика, независна сертификација на систем кој обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Боја : Темно Сива | Големина : Стандард | Style Name : Ватенка Шарлатан.

За производот

Купувачите избираат и