• Свеж
Бела Стара Елегантен Чипка Евра Перница Шамс Boho Tassel Дополнителните Перница Покрие Памук Европската Шарлатан 26x26inch Перница Покрива Прилично Класичен Гроздобер Чип

Бела Стара Елегантен Чипка Евра Перница Шамс Boho Tassel Дополнителните Перница Покрие Памук Европската

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

100% Памук, во Бела Европската Перница Шамс 200 TC Памук.Евра Перница Шамс сет од 2 26x26".ЕДИНСТВЕН ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ.Силна и Скриен Патент совршено ви помогне да се избегне плик-судрат.Се однесуваат на discreption за повеќе внимателен детали.Boho Чипка Рачно изработени Tassel Уреденост.Појавување со Стара Шик, Гроздобер, сопственик на Куќата, Викторија и Куќа во Спалната соба и Дневна Соба.Машина Перат.Измијте внатре кон надвор.Железо пред да се користат, ако е потребно.Боја : Бела | Големина : Плоштад.

За производот

Купувачите избираат и