• Свеж
Египетски Памук 1000 Тема Смета Ултра Мека Плик Затворање, Згодна Перница Шамс Поставите 2pc услужни и Свиленкаста Sateen Ткаат Кревет Перница Опфаќа, Стандард 20x26 (Сребр?

Египетски Памук 1000 Тема Смета Ултра Мека Плик Затворање, Згодна Перница Шамс Поставите 2pc услужни и

DEN 2004.00

Од стока
Достапно.

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ 100% ЕГИПЕТСКИ ПАМУК ПЕРНИЦА ШАМС : Нови Подобро & Подобрена 2021 Верзија - автентичен Стандардна Големина Перница Шамс 1000 Нишка се Смета со Sateen ткаат испорачува трајност на хотел Перница Шамс.Предиво направено со 100% долго главен памук со Sateen ткаат задржат мекост за цел живот, се слабее, отпорни и еко-пријателски.Стандардна ГОЛЕМИНА : 2-парче сет вклучува две перница шамс.Стандардна големина перница шамс мерка 20" x 26" со 1.5" декоративни прирабница и назад се преклопуваат плик затворање за домот, лесна изглед.Стандардна големина перница шамс одговара фрли перници и декоративни каучот перници и изгледа убаво како спална или во дневна соба décor.Исто така достапни во Европската Квадратни и Кралот големини.ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : ги Овие едноставни и ултра мека перница шамс се добри во кревет производи да ги красат секоја соба во вашиот дом, во сите годишни времиња затоа што се различни бои за да биде избран од.Нашата перница шамс обезбеди одлична искуство и удобност цела ноќ.Одличен подарок за пријатели, родители, деца и други роднини.ЛЕСНО CARE & ЧИСТЕЊЕ : Машина мие со ладна вода и ја собори сува на ниско ниво.Исчезнат, дамка, се смалуваат и навремено отпорни.Нашата перница шамс се добие помек со секое миење и тие се навремено слободни без пеглање е потребно.ПОЈАВУВАЊЕ ОПРЕМЕНИ ЛИСТОВИ И ПОВЕЌЕ BEADING ОБЈЕКТ - Кликнете на "Saferay Зелени" линкот погоре за да се најде за појавување на beading предмети.

За производот

Купувачите избираат и