• Свеж
MarCielo 2-Парче Везени Перница Шамс, Кралот Декоративни Микрофибер Перница Шамс Сет, Кралот Големина (Сив)

MarCielo 2-Парче Везени Перница Шамс, Кралот Декоративни Микрофибер Перница Шамс Сет, Кралот Големина (Сив)

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

КВАЛИТЕТОТ МАТЕРИЈАЛ : 100% Микрофибер .Одлични перформанси : без иритација на кожата.АКТИВНИ ПЕЧАТЕЊЕ : Нашата Перница шамс главно користете чиста природна минерална или растителни бои, опремен со висока постојаност на боја и казна шема, не-исчезнува.ПЛИК ДИЗАЈН : Усвојување плик технологија, перница ќе биде цврсто обвиткани, цврсти и полни, нема странски тело чувство кое може да ви помогне да спиете подобро во текот на ноќта.ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА : Исклучителен автомобил линија технологија со мазна и уредни запечатување, силна и цврста, кои ефикасно се избегне разрешница да продолжи употребата на време.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 2 парчиња Цар Големина Перница шамс која одговара на Кралот големина перница.Мерки 20" x 36".Париз Дизајн, САД Бренд; Везени да ги красат.

За производот

Купувачите избираат и