• Свеж
Vaulia Декоративни Seersucker Шема Дизајн, Мека Микрофибер Цар Големина Перница Шамс, Сива - Наместете го на 2

Vaulia Декоративни Seersucker Шема Дизајн, Мека Микрофибер Цар Големина Перница Шамс, Сива - Наместете го на

DEN 406.80

Од стока
Достапно.

Мека Микрофибер Материјал.Издржливи лесни ткаенини за врвен комфор.Машина перат и лесно се грижи.Класичен солидна боја перница шамс со добро дизајнирана seersucker, координира лесно со вашиот постоечки постелнина оркестарот.Комплет вклучува 2 перница шамс. 15-месечно Производителот Гаранција : Ако вашиот објект rip, кавгата или да најдат било каква грешка, едноставно да не известите.Големина : Кралот | Боја : Сива Боја.

За производот

Купувачите избираат и