• Свеж
Merryword Сива Перница Шамс Сива Кавга Farmhouse Стандард Pillowcases Сет од 2 Солидна Износени Дополнителните Дизајн на Светло Сива Стара Шик Pillowcases 2 Пакет (Стандард (20x30), Светло

Merryword Сива Перница Шамс Сива Кавга Farmhouse Стандард Pillowcases Сет од 2 Солидна Износени Дополнителните

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

【Големина】стандард/кралицата декоративни перница шамс 20"x30", сет од 2, ќе додадете повеќе неправеден шик стил за вашата соба. 【Материјал】100% изми Микрофибер е супер меки и удобни.Дамка отпор, дишење способност, навремено отпор. 【Дизајн】По посебен процес, брчки во мал степен на farmhouse стил перница шамс одразуваат смисла на стари материјали и гроздобер модерен изглед.Солидна модел со возбудува дополнителните дизајн изгледа елеганција и романтични, едноставен, но стилски, веднаш создаде свежи нов изглед во вашата спална соба. 【Џеб Затворање】 : Внатре крои функции, отворете џеб создавање плик затворање за совршено да се скрие перница.лесно и исклучување, но нема да се лизга надвор од перница од себе. 【Грижа】Грижа инструкции : Машина за миење ладно, нежни циклус, собори сува на ниска температура, кул железо ако е потребно.Големина : Стандард (20"x30") | Боја : Светло Сиво.

За производот

Купувачите избираат и