• Свеж
PHF Лен Перница Шамс Стандардна Големина, Сет од 2, се Мијат француски Лен навлаки со Преклопување на Затворање, Луксузни Дише Удобен Перница Маска, 20 X 26, Без Полнење, ?

PHF Лен Перница Шамс Стандардна Големина, Сет од 2, се Мијат француски Лен навлаки со Преклопување на Затворање,

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

Лен.Природни и Одличен Ткаенини : Направен од 100% увезени лен влакна од Франција, каде се најдобрите долго главен лен влакна во светот се произведува,нашите лен перница шамс изберете повеќето одлични лен која има одлична атмосфера, breathability, влага апсорпција и издржливост за да креирате најмногу задоволување на перница шарлатан за вас.Преклопуваат Затворање Дизајн : перница шарлатан има деликатна отворање на задната страна.Единствени дизајниран плик се преклопуваат затворањето може да се покрие, заштитат и да ја задржите вашата перница чисти и во место.Карактеристична Дома Декорација : Нашата лен перница покрие содржи блиску до природата чувство, заедно со солидна класичен боја и едноставен, но елегантен дизајн носи повик софистицираност и да се создаде добра повлекување Координирани со секоја соба оркестарот, лен постелнина производот обезбедува една разбраното, но елегантен амбиент.Пакетот Вклучува : PHF 100% француски Лен Перница Шарлатан, 20" X 26", пакување од 2. Опфаќа само, без перница insert (внеси).Грижа Инструкции : се Мијат пред првата употреба.Топла или ладна рака или со машина за миење на нежни циклус користење на течен детергент.Не кајгана.Линија сува или собори сува на ниско ниво.Ако сакате, притиснете со топла пегла на обратна додека лен е се уште влажна.Не сува чиста.Вашата Топла и Пријатна Домашна Е Повик За Овој Онанирачки Лен Перница Шамс.Луксузен Материјал : 100% француски лен, од природен материјал во светот.Функција врвен breathability апсорпција и свежина, го прави sleeper ладење во топли денови и топли во зиморничав дена.Сигурен издржливост обезбедува на тој начин децении уживање.Таписерии Изработка : Пред изми текстилни напредок, уредни и засилен бода, можете да се чувствуваат исклучителна изработка и нашата искреност од нашите производи.Совршен Дома Декор : Достапен во различни цврсти бои, нашата поедноставен уште класичен фрли перница покрие координираат убаво со било постелнина ансамбл, совршена декорација за вашиот дом.

За производот

Купувачите избираат и