• Свеж
NTBAY 500 Тема Брои 2 Пакет Памук Перница Шамс, Супер Меки и Дише Стандард навлаки, 20 x 26 Инчи, Сина

NTBAY 500 Тема Брои 2 Пакет Памук Перница Шамс, Супер Меки и Дише Стандард навлаки, 20 x 26 Инчи, Сина

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

Памук.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 x Перница шамс (20 x 26 + 2 Инчи) (Перници не се вклучени).КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Нашите супер мека перница шамс се направени од врвен квалитет памук, која е мека на допир.Шиење добро бод и таписерии изработка донесе совршена комбинација на удобност и мекост.Станува помек и поудобно после секое миење.ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : Нашата солидна боја памук перница шарлатан помага да се создаде мирна оаза, овозможувајќи ви да спијам мирно.Ние нудиме различни боја опции за секој простор за живеење, и во нејзината боја координати со околните спална соба оркестарот.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење ладно, нежни циклус, собори сува на ниска температура, кул железо ако е потребно.Не кајгана.Не присилува.На ЗАДОВОЛИТЕЛНО ниво ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи кои се нудат на 90 дена се врати и услуга за замена.Ние исто така, обезбеди тоа со живот време бесплатна услуга за клиентите.Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми со квалитетот, само нас контакт и ние ќе го реши проблемот за вас веднаш.

За производот

Купувачите избираат и