• Свеж
FLXXIE 2 Пакет Микрофибер Перница Шамс, Ултра Меки и врвен Квалитет, 20 x 26 (Темно Сива, Стандарден)

FLXXIE 2 Пакет Микрофибер Перница Шамс, Ултра Меки и врвен Квалитет, 20 x 26 (Темно Сива, Стандарден)

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Микрофибер.Големина : Стандард (20"×26" +2") Боја : Темно Сива боја ( исклучување на перница, пакување од 2).Карактеристики на производот : FLXXIE перница шамс се прецизно пораби со 2" на работ и назад се преклопуваат плик затворање.Плик затворање дизајн може да покријат вашата перница од валкано, и нема да се лизга надвор, кога спиеш.Премиум микрофибер ткаенина ви нуди мекост и удобност, ќе не навремено и исчезнат после миење.Производ функции : ги Овие едноставни и ултра мека перница шамс може да ги красат вашата guestroom, спална соба, троседот и така натаму.Се применува за сите годишни времиња, се достапни во различни бои, солидна боја дизајн harmonizes со вашата постелнина, бојата што сакаат можат да бидат избрани според вашето украсување стил и расположение.Одличен подарок за пријатели, родители и други роднини.Лесно нега : Нашата перница шамс може да биде машина за мијат со ладна вода, нежно cycled и кул пеглаат ако треба.Не кајгана нив.Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи колку што тоа го правиме.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас.Ние сакаме нашите клиенти да бидат задоволни.

За производот

Купувачите избираат и